» » Браконьєри, які побили голопристанського лісничого, почали каятися

Браконьєри, які побили голопристанського лісничого, почали каятися

Автор: Журналіст від 16-05-2018, 13:48
 
 
  У лікарні Голої Пристані прийшов до тями лісничий місцевого лісгоспу Юрій Королесов, якого по-звірячому побили троє «кришувальників» браконьєрів. Як ми вже повідомляли, лісничий з двома майстрами лісу застали в акацієвому гаю самовільних порубників, які зрізали 113 дерев і вилучили у них дві бензопили. Один з трьох затриманих зумів зв'язатися з братами з села Таврійського, і вони миттю примчали «на розборки».

  - Ніхто ніяких переговорів зі мною вести не збирався. Троє здорових чоловіків накинулися на мене і стали по-звірячому бити руками і ногами. Один із майстрів лісу, які мене супроводжували, тоді вже пішов зустрічати інженера лісгоспу, викликаного для оцінки завданих збитків, а другий став мене захищати, але куди там. Били так, що я втратив свідомість. А коли прийшов до тями, побачив тільки білі «Жигулі» нападників, які від'їджали від місця вирубки, - розповів автору цих рядків Юрій Королесов. - Вони до того ж ще й відібрали у мене відеокамеру, на яку я зафіксував факт браконьєрства.

   Лісничий нападників упізнав, так як раніше ті займалися легальної вирубкою лісу, і тільки потім перейшли в розряд «тіньових ділків». Юрій Євгенович повідомив про них поліцейським. Так що «веселу трійцю» в той же день доставили в Голопристанське відділення Національної поліції Херсонщини. І після допиту почали кримінальне провадження відразу за двома статтями КК України - незаконне вирубування лісу і насильство щодо службової особи (від трьох до п'яти років позбавлення волі).
 
  «Безпосередньо у відділенні поліції один з братів видав відеокамеру лісничого, яка перебувала при ньому. Вони тепер дуже шкодують про те, що трапилося, і виправдовуються тим, що «розлютилися». Але запальність, як відомо, пом'якшувальною обставиною не є - відповідати доведеться за законом », - коментує заступник начальника Голопристанського відділення Національної поліції, підполковник Віктор Попов.
 
 
 
Джерело: newday.kherson.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий