» » На голопристанського лісника вже вдруге напали та побили лісові браконьєри

На голопристанського лісника вже вдруге напали та побили лісові браконьєри

Автор: Журналіст від 16-05-2018, 12:53
 
 
  Схоже, боротьба з браконьєрами на Херсонщині закінчується повною перемогою ... цих самих браконьєрів. Адже тепер вже не стільки захисники природи ганяють нелегальних промисловиків, скільки браконьєри азартно полюють на захисників природи. Ось і в Голопристанському районі мало того, що дерева самовільно рубають серед білого дня, так ще й «кришувальники» браконьєрів нападають на співробітників державного лісгоспу. І не бояться нічого і нікого.

  Біля села Таврійське лісничий Юрій Королесов з двома майстрами лісу при обході ділянки почув характерний шум бензопил. Пройшовши на ці звуки, співробітники Голопристанського лісгоспу просто обімліли. На їхніх очах троє невідомих, орудуючи двома бензопилами, завершували нахабне «вирізання» цілого гаю пошкоджених пожежею акацій. При підрахунку виявилося, що пильщики-самовільники спиляли відразу 113 дерев. Сума збитку, нанесеного навколишньому середовищу - більш 30,8 тисяч гривень!

  Бензопили у браконьєрів вилучили і на місце злочину викликали поліцейських. Та тільки-но ті забрали затриманих на допит в відділення Національної поліції, як на місце примчали підприємець з Таврійського, що промишляє заготівлею та продажем деревини, разом з двома своїми братами (ймовірно, вони і могли найняти порубників). Агресивні братці побили лісничого так, що його забрала «швидка допомога».

  Били руками і ногами - поки не втомилися. Наслідки розправи: у Юрія Королесова черепно-мозкова травма, струс мозку, перелом кісток носа, травма грудної клітки. І це не рахуючи цілого розсипу синців на обличчі, і по всьому тілу. Лісничого в той же день госпіталізували в районну лікарню. Скільки він там пробуде, можна лише припускати, але явно не один день.

  Директор Голопристанського лісгоспу Володимир Попович каже, що у його підлеглого це вже не перша травма, отримана в сутичці з браконьєрами. Близько двох років тому інша зграя браконьєрів намагалася прорватися з лісу, і направили машину прямо на Юрія Королесова, зламавши йому ногу. І ось - нова «атака» природогубів. А якщо взяти до уваги, що наші суди до браконьєрів зазвичай вельми поблажливі і свободи їх не позбавляють, то у них завжди є можливість звести рахунки з «ворогом», що заважає заробляти на продажу «халявних» дров. Відповідно, слідом за другим нападом може послідувати і третій, і четвертий - виживання не гарантовано.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий