» » Гола Пристань буде ділитися позитивним досвідом термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів із всією Україною

Гола Пристань буде ділитися позитивним досвідом термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів із всією Україною

Автор: Журналіст від 15-05-2018, 13:13
 
 
  23 травня програма Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом із Голопристанською міською радою та ХОГО «Регіональна рада підприємців» проводить виїзний прес-тур для журналістів південноукраїнських та національних медіа щодо практичних аспектів реалізації проектів в сфері термомодернізації будівель та теплопостачання бюджетних закладів на прикладі місті Гола Пристань (Херсонська область).

  Захід присвячено демонстраційному проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти». 

  Проект включає глибоку термореновацію школи №1 та заходи з енергоефективності в дитячому садку №1 «Олімпієць», а також реконструкцію тепломереж та комунальної котельні із заміщенням природного газу біопаливом, яка обігріває ці заклади.

  Під час прес-туру журналісти національних, регіональних та місцевих медіа матимуть можливість ознайомитись з технічною інформацією про вже виконані та заплановані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, відповідальними особами Представництва Європейського Союзу в Україні, відвідати вже готові об’єкти, а головне - поспілкуватись з людьми, які проживають у Голій Пристані, та дізнатися, як вони оцінюють зміни у своєму місті.

  Протягом прес-туру журналістам-учасникам буде надаватись повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка: ви матимете можливість записати необхідні інтерв’ю з особами політичного рівня, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями міста; ви зможете відзняти або отримати фото- та відеоматеріали з усіх етапів виконання проектів. 

  Також на зустрічі будуть присутні представники інших проектів, фінансованих у рамках Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти», тож ви матимете можливість коротко ознайомитись також і з низкою інших позитивних практик підвищення енергоефективності в українських містах для використання у своїй подальшій журналістській роботі, отримавши при цьому необхідні контакти. 

  Крім інформаційного супроводу, організатори також беруть на себе всі витрати, пов’язані з Вашою участю у прес-турі, в тому числі трансфер автобусом з Херсону та в зворотному напрямку, а також харчування. За окремим нескладним попереднім погодженням ми також компенсуємо регіональним учасникам вартість доїзду до Херсону залізничним транспортом та, за необхідності, - проживання в готелі. 

  Орієнтовна тривалість прес-туру – з 10:00 до 17:00 (час відправлення та повернення до Херсону).
Для участі в прес-турі зацікавленим журналістам та представникам редакцій слід до 21-го травня пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням.

  У разі виникнення додаткових запитань – національний комунікаційний експерт Програми CoM-DeP Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com, +38(050)371-28-67) допоможе вам отримати відповідь.
 
 
Джерело: bukva.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий