» » Міський голова Голої Пристані вчергове відзвітував перед територіальною громадою міста

Міський голова Голої Пристані вчергове відзвітував перед територіальною громадою міста

Автор: Журналіст від 14-05-2018, 14:25
 
 
  Для міського голови Голої Пристані Олександра Бабича вже стало традицією звітувати перед територіальною громадою міста та ділитися своїми планами на майбутнє. У цьому місяці Олександр Володимирович відзвітував перед голопристанцями 8 травня. В ході звіту основну увагу було приділено роботі комунальних підприємств міста, які почали розвиватися та отримувати прибуток.     
 
  Так, як повідомив очільник Голої Пристані:     
 
  "КП "Міськтеплокомуненерго" відпрацював безаварійно. Я вдячний, що у комунальному підприємстві відповідально підходять до підготовки до опалювального сезону. Якщо ж і виникають незначні питання, то ми швидко їх вирішуємо.   
 
  Залишаються у нас в комунальній сфері проблеми – реконструкція котельні №2. Це котельня, яка надає послуги лікарні, школа №3, дитячий садок – центральна частина міста. Там дуже зношене обладнання. Для прикладу, газові котли працюють на 30 % КПД.   
 
  Цьогоріч ми плануємо здійснити реконструкцію цієї котельні. Плануємо замінити газовий котел. Загалом на ці роботи треба 1,5 млн. грн., у цю суму включене встановлення механізму автоматичної подачі палива. На сьогоднішній день уже є проектна документація.   
 
  Варто зазначити, що цьогоріч МТКЕ отримало 140 тисяч прибутку. Здебільшого за рахунок додаткових платних послуг, які надає комунальне підприємство – вивезення ТПВ, нанесення розмітки тощо.   
 
  Теплогенерація – цьогоріч ми працювали над рентабельністю. Ми одні з перших в Україні в 2016 році прийняли інвестиційну програму. І в цьому році держава, на жаль, поставила нас в такі умови, аби ми працювали за середньозваженим тарифом. Наразі ми активізуємо роботу, щоб привести тарифи у відповідність: надіслали листи у Кабмін та Асоціацію міст України для того, щоб нам самостійно дозволили визначати тарифи. Це дозволить підприємтсву стати рентабельним. А поки що з місцевого бюджету ми змушені постійно надавати дотації.   
 
  КП "Гопри-Водоканал" – відпрацював стабільно. Минулоріч прибутки були близько 100 тисяч. Цьогоріч повинна бути приблизно така ж сума. Я хочу наголосити: якщо КП працює навіть з нульовою рентабельністю – це уже гарний показник. Взагалі ідеально – коли ще й прибуток якийсь є.   
 
  Завдяки придбаному обладнанню, сьогодні КП може заробляти за рахунок надання додаткових платних послуг. Наприклад, прочистка каналізаційних систем дає певний прибуток.   
 
  КП "Гопри-Водоканал" також займається освітленням у місті. Ці роботи продовжуються. На кінець року було освітлено або проведено мереж фонарних ліній близько 20 км. І ми не збираємося зупинятися. Ми освітили стадіон, вул. 24 Гвардійської дівізії, Суботи. З південної частини міста рухаємося в сторону центру. Також роботи проводяться з боку Херсона.   
 
  Я хочу наголосити, що з комунальними підприємствами міста виникає все менше проблем. Що стосується дотаційності «теплогенерації», то це загальнодержавна проблема і, на жаль, без відповідних змін до нормативно-правових документів ми не зможемо нічого вдіяти. Я сподіваюся, що ці питання успішно вирішаться найближчим часом."

Джерело:  pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий