» » В Голопристанському районі відбудеться День Донора

В Голопристанському районі відбудеться День Донора

Автор: Журналіст від 11-05-2018, 09:48
 
 
  Донорство — єдине джерело одержання донорської крові її компонентів та препаратів.

  Щоденно в Україні у сотень людей із захворюваннями системи крові, онкохворих, постраждалих в ДТП, виникає потреба в переливанні крові та її компонентів за життєвими показниками. Ускладнюють ситуацію бойові дії, що точаться на Сході нашої країни, де постійно є поранені, як серед військових так і серед мирного населення .

  На виконання Закону України «Про донорство крові та її компонентів»,наказу Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА від 15 січня 2018 року №14 «Про організацію заготівлі донорської крові на 2018 рік та забезпечення закладів охорони здоров’я області компонентами та препаратами крові», розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 березня 2018 року „Про комплектування в районі донорських кадрів на 2018 рік” та з метою забезпечення населення препаратами крові в повному обсязі, до лікувальних закладів доведений план-графік заготівлі крові в районі.

  Згідно графіку, 17 травня 2018 року на базі Новозбур’ївської лікарської амбулаторії (с. Нова Збур’ївка, вул. Лікарняна, 55) буде здійснюватися забір донорської крові виїзною бригадою «Херсонського обласного центру служби крові».

  Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до проведення Дня Донора.
 
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий