» » У Голій Пристані відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення

У Голій Пристані відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення

Автор: Журналіст від 8-05-2018, 17:43
 
 
  В Україні – як і в усьому світі – 8 та 9 травня відзначаються Дні пам’яті та примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

  Війна принесла страждання і загибель десятків мільйонів людей, руйнування міст і селищ, знищення пам’яток світової культури та історії. Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламаних людських доль, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій. Страждання не оминуло жодного куточка України. Пам'ятна дата 8 травня була закріплена Указом Президента Петра Порошенка у 2015 році для "гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму".
 
  Сьогодні, 08 травня на Алеї Слави біля Вічного вогню (м.Гола Пристань) відбувся мітинг, присвячений саме цій події, в якому взяли участь Голопристанський міський голова Олександр Бабич, перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктор Богачук, голова районної ради Віталій Соловйов, працівники районної державної адміністрації, її окремих самостійних структурних підрозділів, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителі міста та району.
 
   В мітингу взяли участь колективи Голопристанського районного будинку культури: «народного» аматорського любительського об’єднання ветеранів «Червона калина» під керівництвом Сергія Хоменка та народного аматорського ансамблю духових інструментів під керівництвом Олександра Опентанного.
 
  З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення відбулось покладання квітів до Вічного вогню.

 

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). [url=http://www.roamflorida.net/photoshop/actions/195106-pleykey-patch-v122-hack
soft-gammer.html#.Wsegky5uaM8] [/url] [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] 2005 . !!!