» » Голопристанські хлопчаки взяли участь у фінальних змаганнях з футболу "Шкіряний м’яч" серед команд U-13

Автор: Журналіст від 8-05-2018, 14:35

7.05.2018 року в м.Херсон на стадіоні КДЮСШ "Освіта" пройшли фінальні змагання з футболу "Шкіряний м’яч" серед команд U-13.

До фіналу вийшли шість команд, які були розподілені на дві групи по три команди в кожній.

Ігри в групах пройшли за коловою системою, а далі, в залежності від місця, в групах грали стикові ігри, в яких і визначались місця в турнірі.

За волею жеребу до першої групи потрапили команди Голопристанської ЗОШ №1, Каховської ЗОШ і ЗОШ №1 Скадовського району.

До другої групи потрапили команди Бериславського, Генічеського районів і Каланчацької ОТГ.

В першій грі голопристанські юні футболісти були сильнішими за скадовських однолітків 3-1. В другій грі поступилися каховчанам з рахунком 3-1. Каховські футболісти, перегравши і скадовських однолітків, зайняли 1 місце в групі, голопристанці - другі.

В грі за 3 місце голопристанці перемогли футболістів з Генічеського району 7-0 і завоювали бронзові нагороди.

В грі за 1 місце сильнішими були футболісти Бериславського району, пергравши в фіналі 3-0 команду м.Каховка.

Командам-призерам і команді-переможцю були вручені Кубки, грамоти, медалі, м’ячі і подарунки. Нагородження проводили начальник управління з питань фізичної культури і спорту Кан Ю.Б., виконавчий директор ХОФФ Кручер О.С., директор КДЮСШ "Освіта" Бербенцев В.І.