» » Голопристанські рятувальники провели для школярів виховну бесіду та продемонстрували пожежно-рятувальну техніку

Голопристанські рятувальники провели для школярів виховну бесіду та продемонстрували пожежно-рятувальну техніку

Автор: Журналіст від 9-05-2018, 17:10
 
 
  5 травня в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності та з метою навчання підростаючого покоління правильним діям в умовах небезпеки рятувальники Голопристанського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області провели для школярів Голопристанської гімназії виховну бесіду та продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та її спордження. 
 
  Як свідчить статистика, майже 90 відсотків випадків травмування та загибелі людей під час виникнення надзвичайних ситуацій трапляється через людський фактор. Тому, головним завданням заходу є ознайомлення та навчання населення основам пожежної та техногенної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності, популяризація професії рятувальника, ознайомлення з тактико-технічними характеристиками пожежно-рятувальної техніки та особливостей роботи підрозділів ДСНС України.
 
  Захід розпочався з ознайомлення дітей з основними правилами пожежної безпеки, поведінки під час відпочинку у лісі, дії в побуті, як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної ситуації. Потім рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей приводять до пожеж. В рамках заходу було організовано спеціальну виставку, на якій представлено пожежно-рятувальну техніку та спорядження. Під час проведення якої дітям було роздано наочну агітацію з основними постулатами дотриманням правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах.
 
  Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається дітям. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини. Дітлахи щиро подякували голопристанським рятувальникам за проведений захід.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). [url=http://uhoplan.ru/igry/90080-pleykey-patch-v122-ispravleny-oshibki-v-tom-ch
isle-s-net-framework-ot-willoshacker.html] [/url] [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] 2005 . !!!