» » У Голій Пристані відбудеться дитячий фестиваль рибальства "Карасик" - 2018

У Голій Пристані відбудеться дитячий фестиваль рибальства "Карасик" - 2018

Автор: Журналіст від 7-05-2018, 13:28

У Голій Пристані відбудеться дитячий фестиваль рибальства "Карасик" - 2018

 
У редакції сайту "Новини Голої Пристані" є дуже приємна новина, якою ми з нетерпінням хочемо поділитися!!!
 
  Зовсім скоро набережна нашого міста буде усіяна маленькими риболовами!!! 16 червня, у суботу, для мешканців і гостей міста за ініціативи депутата Голопристанської міської ради Юрія Зеленіна буде проводитися ІI Дитячий фестиваль рибальства "Карасик" - 2018!!!
 
Учасниками фестивалю можуть стати юні риболови віком від 4 до 16 років. Вже зараз розпочалася реєстрація учасників, які будуть змагатися у двох вікових категоріях: від 4 до 10 років та від 11 до 16 років. 
 
  Також у рамках ІІ Дитячого фестивалю рибальства "Карасик" серед дітлахів проводиться конкурс дитячого малюнка на тему "Про рибалку з ГУМОРОМ". Авторів найцікавіших робіт чекають подарунки. 
 
 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ОБОВ'ЯЗКОВА, вона проходить до 27 травня за телефонами: (066) 817-67-42 та (097) 15-38-928 (Катерина).
 
  Змагання будуть проходити на набережній міста 16 червня з 07-00 до 14-00 години. Повну программу фестивалю оприлюднять згодом, а зараз реєстрація всіх бажаючих.
 
На переможців фестивалю чекають подарунки від генерального спонсора фестивалю депутата Голопристанської міської ради Юрія Зеленіна, голови Голопристанської районної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок Юрія Жигалова, депутата Голопристанської міської ради Андрія Бездворного та Магазину "Трофейний улов", який забезпечує учасників фестивалю прикормкою та живою наживкою.
 
 Якщо є підприємці, які бажають також стати спонсорами фестивалю, вони можуть зв'язатися з організаторами за телефонами: (066) 817-67-42 та (097) 15-38-928 (Катерина).
 
Як нам повідомив ініціатор та генеральний спонсор фестивалю, депутат міської ради Юрій Зеленін, метою проведення цього фестивалю є залучення наших дітей до активного відпочинку та отримання маси позитивних емоцій. Згадуючи "Карасик-2017", Юрій Володимирович сподівається, що у цьому році склад учасників буде чималеньким і учасники фестивалю та їх батьки отримають задоволення від участі у ньому.
 

 
  Всіх бажаючих юних риболовів та їх батьків запрошують на фестиваль!
 
  Шановні голопристанці! Телефонуйте, реєструйте своїх юних риболовів, беріть участь!!!
 
 
 
Катерина Олексіївна
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий