» » На Голопристанщині відбулося урочисте відкриття районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

На Голопристанщині відбулося урочисте відкриття районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

Автор: Журналіст від 5-05-2018, 09:08
 
 
  Щовесни, починаючи з 2010 року на Голопристанщині проходить районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). За цей час у грі взяли участь вже 680 учнів закладів освіти Голопристанського району.
 
 
  04 травня поточного року на території історико-розважального комплексу "Зелені хутори Таврії” відбулось урочисте відкриття дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь 112 учасників, які мали змогу випробовувати себе на міцність, відвагу та спритність, як справжні козаки та козачки, бо козацтво – це національний символ нашої держави, її слава, відвага і благородство. Україна була і завжди залишатиметься вільною державою.
 
 
 
  Саме з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура».
 
 

  З найкращими словами привітала всіх голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко та побажала учасникам зростати справжніми патріотами, сміливими, загартованими, мужніми юнаками і дівчатами.

 
 
 

 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий