» » У Голопристанському районі пройде тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

У Голопристанському районі пройде тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я

Автор: Журналіст від 4-05-2018, 09:45
 
 
  Цього року з 13 -20 травня проводиться Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Цей тиждень відбувається у нашій країні кожної весни. Його метою є привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей. В Україні спостерігаються негативні демографічні тенденції – смертність перевищує народжуваність і причина не лише в економічних факторах, адже дівчатка вступають у репродуктивний вік вже маючи проблеми зі здоров’ям. В Україні близько 1 мільйону пар страждають на безпліддя, яке викликане проблемами з репродуктивним здоров’ям, зокрема є наслідком абортів.

  Планування сім’ї – надійний спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей. Відповідальтність за планування сім’ї лягає на обох майбутніх батьків, передбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки мати дітей, яких інтервалів дотримуватися між пологами, а головне – практикувати здорову, по відношенню до себе та майбутнього покоління, поведінку. Свідоме відношення до свого здоров’я дає великі шанс зберегти дітородну функцію і створити міцну й щасливу родину.

  В ці дні по всій державі пройде низка заходів направлених на збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї ініційованих Всеукраїнською Коаліцією з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї. В свою чергу, Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга" також прийме участь в проведенні тематичних заходів та закликає усім зацікавленим організаціям, органам виконавчої влади, місцевого самоврядування доєднатися до проведення Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, широко інформувати про важливість збереження репродуктивного здоров’я, захист репродуктивних прав, забезпечення потреб у якісних послугах з планування сім’ї кожної людини в Україні.


Світлана Михолат,
Президент БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга ”
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий