» » Голопристанське юні лісівники відзвітували про свою роботу на обласному зльоті

Голопристанське юні лісівники відзвітували про свою роботу на обласному зльоті

Автор: Журналіст від 1-05-2018, 20:16
 

 
  26 ківтня вихованці Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості, члени учнівського лісництва «Дубок» Дар’я Плевака, Христина Веремко та Наталя Цибіна відзвітували про свою роботу на обласному зльоті юних лісівників і вибороли почесне ІІ місце.
 
  Захід в області проводився в сьомий раз і третій – в стінах державного аграрного університету. Та цього року все пройшло дуже швидко. Для дітей не було організовано, як в інші рази ні екскурсій по університету і прекрасному парку , ні спілкування з науковцями, ні традиційної посадки дерев. Вони навіть між собою поспілкуватися не встигли і не продемонстрували свої презентації, які приготували.
 
  Одне, що отримали буклети і запрошення вступати в цей виш. Тож діти всю дорогу до Голої Пристані згадували про цікаве перебування тиждень тому в стінах ХДУ та минулорічний зліт шкільних лісництв на схилах Каховського водосховища на базі Гаврилівського лісництва ДП «Великоолександрівське ЛМГ».
 
  Переможцями, які у вересні поїдуть до міста Суми на Всеукраїнській зліт, стали шкільне лісництво «Олешки» , яке вже 10 років працює на базі ДП «Голопристанське ЛМГ» із Малокопанійської ЗОШ.

 
 
Наталя Фемич, інженер лісових культур «ДП «Голопристанське ЛМГ»
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий