» » У Голопристанській РДА визначили переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У Голопристанській РДА визначили переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Автор: Журналіст від 26-04-2018, 09:00
 
 
  Традиційно щороку у березні – квітні в Голопристанській районній державній адміністрації проходить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».   
 
  Конкурс має на меті зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.   
 
  Так у цьому році у конкурсі взяли участь найбільш професійно підготовлені державні службовці, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.   
 
  За рішенням організаційного комітету з проведення І туру Конкурсу, який очолив керівник апарату районної державної адміністрації Реутенко В.М., до участі в конкурсі допущено5 державних службовців.   
 
  Відбір державних службовців для участі в Конкурсі здійснювався за такими критеріями: у номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менше як три роки, з них на керівних посадах не менше як один рік; у номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менше як два роки. Також приймалися до уваги рівень професійності, якості лідера, комунікабельність, здатність до самоосвіти державних службовців, застосування ними інноваційних підходів у роботі, виконавська дисципліна, вміння працювати в команді.   
 
  Учасники конкурсу виконували завдання з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, законодавства про запобігання корупції, специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця; ситуаційне завдання зі складання ділового документу та практичне завдання з володіння персональним комп’ютером.   Державні службовці показали не тільки знання законодавчих та нормативно-правових актів України, професійність при користуванні комп’ютерною технікою, але й проявили свої найкращі якості – аналітичні здібності, ерудованість дисциплінованість, ініціативність, комунікабельність, принциповість, шанобливе ставлення до своєї професії та отримали нові навички з метою їх подальшого застосування у своїй роботі.

 
 
 Переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стали: у номінації «Кращий керівник» - завідувач сектора опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Пригоцька Інна Вікторівна, у номінації «Кращий спеціаліст».- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Гладка Вікторія Сергіївна.

 
  Друге місце зайняли: у номінації «Кращий керівник» - начальник відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Альохіна Альбіна Русланівна, у номінації «Кращий спеціаліст» - провідний спеціаліст відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Омельянова Ольга Леонідівна   Третє місце у номінації «Кращий спеціаліст» зайняла Олефіренко Наталія Миколаївна – головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації.   
 
  Нагородження переможців та лауреатів конкурсу відбудеться під час урочистих заходів до Дня державної служби, який відзначається щорічно 23 червня.   Переможці І туру Конкурсу Пригоцька І.В. та Гладка В.С. мають право взяти участь у ІІ турі Конкурсу, організація якого забезпечується Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі.   
 
  Вітаємо переможців та лауреатів І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та бажаємо їм натхнення у праці, кар’єрного зростання, здійснення усіх задумів і проектів, нових перемог!  

 
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий