» » У Голій Пристані визначили кращі дружини юних пожежних

У Голій Пристані визначили кращі дружини юних пожежних

Автор: Журналіст від 24-04-2018, 16:23
 
  24 квітня в примішенні Голопристанського міського палацу культури «Сузір’я» пройшов міськрайонний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
 
  Фестиваль проводився з метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження життя людей в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій, а також навчання правилам безпеки життєдіяльності, вмінь діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях. Під гучним гаслом «ДЮП — це круто, ДЮП — це клас, ДЮП об’єднує всіх нас!» кращі команди міста та району мали змогу продемонструвати свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе змістовність, оригінальність, гумор, літературний рівень тексту, музичний супровід, костюми, реквізити, декорації, хореографію, артистизм та вокал.
 
  За звання найкращої команди змагалися учні 7 шкіл.
 
  Під час фестивалю учасники команд дарували веселий настрій гостям та журі запальними жартами та піснями.
 
  Третє місце здобула Голопристанська загальноосвітня школа №1, друге виборола Пам’ятненська ЗОШ, а перемогу здобула команда «БЕМС» Голопристанської спеціалізованої школи, яка і братиме участь в обласному фестивалі ДЮП. Після закінчення фестивалю всі команди отримали грамоти, а команди - переможці були нагороджені цінними подарунками та солодощами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ФОТО: Наталья Ярова
 

 
 
 
 
 

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий