» » Голопристанським судом встановлено особисте зобов’язання відносно чоловіка, який підозрюється у вбивстві собаки

Голопристанським судом встановлено особисте зобов’язання відносно чоловіка, який підозрюється у вбивстві собаки

Автор: Журналіст від 15-04-2018, 18:30
 
 
  12 квітня 2018 року слідчим суддею Голопристанського районного суду Херсонської області було розглянуто клопотання слідчого  СВ Голопристанського ВП Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, винесене в кримінальному провадженні про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання відносно громадянина Д., 1986 року народження.

  Дана особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.299 КК України – жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій.

  Ухвалою суду клопотання слідчого задоволено та застосовано щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

  Покладено на підозрюваного обов’язки: прибувати до слідчого за першою вимогою, не відлучатися за межі області  без дозволу слідчого, прокурора або суду, повідомляти слідчого, прокурора чи суд, залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання.

  У разі невиконання підозрюваним покладених на нього обов’язків до нього може бути застосовано більш жорсткий запобіжний захід і накладено грошове стягнення.  
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий