» » У Голу Пристань з концертом завітають учасники найвідоміших гумористичних шоу України

У Голу Пристань з концертом завітають учасники найвідоміших гумористичних шоу України

Автор: Журналіст від 12-04-2018, 10:38

У Голу Пристань з концертом завітають  учасники найвідоміших гумористичних шоу України


  «Тишо-ТиШоу» - Гумор в реальному часі.
 
  20 квітня о 19:00 у Голій Пристані в міському Палаці культури «Сузір'я» буде проходити гумористичне імпровізаційне шоу «Тишо-ТиШоу»! Автор, актор, учасник та засновник цього шоу Андрій Соколов дарує мешканцям міста БЕЗКОШТОВНИЙ концерт, вхід на який  ВІЛЬНИЙ (аудиторія 14+).
 
  Ініціатива щодо проведення безкоштовного концерту у засновника шоу Андрія Соколова викликане тим, що він сам народився і виріс у Голій Пристані і хоче подарувати для своїх земляків незабутні враження та гарний настрій і його ініціатива достойна поваги.

  Гумористичне Шоу побудоване на імпровізаційних ситуаціях, які актори отримують від ведучого або гостей глядацького залу. У шоу також беруть участь
запрошені зірки / гості. Кожну історію учасники імпровізацій розігрують відразу і без підготовки. Гумор будується відразу ж.
 
  Головна відмінність «Тишо-ТиШоу» від інших гумористичних проектів - відсутність сценарію. У цьому шоу актори не знають заздалегідь, що або кого їм
доведеться грати. Єдиний сценарій, який є в шоу - це правила гри та завдання для імпровізацій, які придумані авторською групою і глядацьким залом. До виходу на сцену актори не знають цих завдань, тому все, що відбувається на сцені придумується учасниками прямо на ходу.

  Актори шоу:

Андрій Соколов - Автор. Сценарист і учасник телешоу, серіалів. Шоумен. ( «КВН», «Камеді Баттл», «Пранк шоу» і т.д.)

Сергій Сіньога - Шоумен. Автор. Учасник популярних телепроектів. ( «Розсміши коміка», «Ліга сміху», «КВН» і т.д.)

Антон Іванов - Сценарист багатьох відомих телепроектів. учасник і переможець телевізійних гумор-шоу. Автор і виконавець пісень. Шоумен ( «КВН,« Розсміши коміка »,« Бійцівський Клуб »,« Ліга сміху »і т. Д)

Михайло Денисов - Актор. Сценарист. Учасник багатьох популярних телепроектів. ( «Ліга сміху», «Готель Галіція», «Ігри приколів» і т. Д.)

Хронометраж концерту: 90 хв.
Жанр: Гумористична імпровізація
Аудиторія: 14+

Вхід: БЕЗКОШТОВНИЙ

 
 
 
 
 
 
Автор: Катерина Олексіївна
Новини Голої Пристані
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий