» » Благодійний фонд Євгена Рищука допоможе школі у Голій Пристані у придбанні нових парт

Благодійний фонд Євгена Рищука допоможе школі у Голій Пристані у придбанні нових парт

Автор: Журналіст від 11-04-2018, 15:46
 
 
  Як вважає Росина Попович вчителька Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради : берегти здоров’я дітей треба починати з малку, застарілі учнівські парти не сприяють цьому. 
 
   Фахівці стверджують: сидячий спосіб життя дуже небезпечний. Він негативно впливає на опорно-руховий апарат людини. Нині ортопеди все частіше діагностують у школярів сколіоз. Та це й не дивно,адже у більшості шкіл – старі парти,що мають неправильну конструкцію та не відповідають зросту дитини.   
 
  Саме тому батьківський комітет учбового закладу звернувся до благодійного фонду Євгена Рищука, з проханням посприяти в заміні старих парт на нові.   
 
  Євген Рищук відвідав особисто Голопристанську спеціалізовану школу і відмітив: що парти у закладі хоч і не нові, але ще в задовільному стані. Попре це благодійний фонд Євгена Рищука, допоможе з новими партами, а старі меблі будуть передані в інші учбові заклади, де ситуація ще гірша.
 
 
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий