» » У Голій Пристані чоловіка засуджено до позбавлення волі за крадіжку мобільного телефону в період іспитового строку

У Голій Пристані чоловіка засуджено до позбавлення волі за крадіжку мобільного телефону в період іспитового строку

Автор: Журналіст від 1-04-2018, 10:03
 
 
  28.03.2018 р. Голопристанським районним судом Херсонської області ухвалено вирок відносно громадянина М., 1976 року народження, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), кваліфікуючими ознаками якої є: вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло.

   Раніше, 10.10.2017 року, обвинуваченого вже було засуджено за крадіжку та призначено йому покарання з іспитовим строком в один рік.

   Судом встановлено, що обвинувачений 06.12.2017 року приблизно о 17.00 годині, знаходячись в с. Пам’ятне Голопристанського району Херсонської області, повторно, умисно, керуючись корисливими мотивами та метою заволодіння чужим майном, шляхом вибиття вхідних дверей проник до житлового будинку по вул. 8-го Березня, звідки таємно викрав мобільний телефон марки «Fly» вартістю 556,67 грн., розпорядившись викраденим на власний розсуд.

    При обранні виду та міри покарання обвинуваченому судом враховано вчинення умисного корисливого злочину після ухвалення відносно нього обвинувального вироку суду під час перебування на іспитовому терміні, що свідчить про небажання обвинуваченого ставати на шлях виправлення та продовження ним злочинної діяльності.

     На думку суду обвинувачений є суспільно небезпечною особою, тому його виправлення вже не можливе без ізоляції від суспільства.

    Відповідно до вироку суду громадянина М. визнано винним у вчиненні даного кримінального правопорушення і призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк три роки шість місяців, з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу.

    Обрано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою до набрання вироком законної сили, та взято засудженого під варту негайно, із зали суду.
 
 
 
 
Джерело: gp.ks.court.gov.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий