» » У Голопристанській лікарні допустили завищення вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на 700 тис.грн

У Голопристанській лікарні допустили завищення вартості та обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт на 700 тис.грн

Автор: Журналіст від 23-03-2018, 09:03
 
 
  Проведення планової ревізії Голопристанської центральної районної лікарні завершили фахівці облуправління Південного офісу Держаудитслужби. В ході перевірки ними було виявлено порушень на понад 1,2 мільйона гривень.

  За інформацією прес-служби відомства, основні зауваження ревізорів стосуються механізму оплати праці медичних працівників. Зокрема, розміри індексації, премій і відпускних в ЦРЛ виявилися завищеними на загальну суму у чверть мільйона.

  Крім цього, аудитори виявили порушення в організації харчування пацієнтів. Їх годували продуктами, що не входять до переліку дозволених. Таким чином, було неправомірно витрачено 73 тисячі бюджетних грошей.

  При перевірці договорів виконання робіт по ремонту приміщень лікарні було виявлено завищення цін на підряди. Загальний збиток від нього обчислюється 700 тис. гривень.

  Таким чином, за недотримання фінансового законодавства стосовно посадових осіб лікарні було складено 14 адміністративних протоколів. При цьому в установу направлено подання про усунення виявлених порушень, а матеріали перевірки передані в прокуратуру.

 
Володимир Волнянський
  
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий