» » У Голій Пристані суд оголосив вирок військовослужбовцю-дезертиру

У Голій Пристані суд оголосив вирок військовослужбовцю-дезертиру

Автор: Журналіст від 22-03-2018, 10:51
 
 
  31.01.2018 р. Голопристанським районним судом Херсонської області ухвалено вирок відносно громадянина С., 1990 року народження, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.408 КК України – дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини з метою ухилитися від військової служби, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану.

  Судом встановлено, що, 14.01.2016 р. громадянин С. проходячи військову службу за мобілізацією в десантно-штурмовій роті десантно-штурмового батальйону військової частини А2802, діючи умисно, в умовах особливого періоду, в порушення законодавства та статутних вимог, з метою ухилитись від військової служби, самовільно залишив розташування військової частини, що на той час дислокувалась у м. Миколаїв,

  Ухилившись від військової служби, громадянин С. перебував за місцем свого проживання в с. Рибальче, Голопристанського району, Херсонської області.

 Обвинувачений свою вину визнав повністю та пояснив, що у зв’язку з сімейними проблемами самовільно залишив розташування військової частини.

 Відповідно до вироку суду громадянина С. визнано винним у вчиненні даного кримінального правопорушення і призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років.

 На підставі ст.75 КК України, звільнено обвинуваченого від відбування призначеного основного покарання з випробуванням і встановлено йому іспитовий строк тривалістю три роки.
 
  Вирок суду набрав законної сили.
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий