» » Сьогодні у Голій Пристані від вірусного менінгіта помер 9-місячний малюк

Сьогодні у Голій Пристані від вірусного менінгіта помер 9-місячний малюк

Автор: Журналіст від 12-03-2018, 14:23
 
 
  Сьогодні, 12 березня, в Голопристанській районній лікарні від вірусного менінгіту померла дитина. Вчора, близько першої години дня, у дев'ятимісячного хлопчика (він народився в багатодітній неблагополучній родині) піднялася температура. Але оскільки малюк і до того часто хворів, мама з татом взяли це за звичайну застуду. І не завдали собі клопоту порадитися з лікарями, хоча жили всього за кілька кварталів від райлікарні. І лише коли дитині стало зовсім кепсько, його відвезли в ЦРЛ, де юний пацієнт і помер всього через півгодини - такий стрімкий розвиток недуги для менінгіту характерний.

  До речі, ситуація з захворюваністю їм на Херсонщині погіршується. За даними держустанови «Лабораторний центр», за весь минулий рік на менінгіт в області захворіло всього дві людини, і стільки ж - всього за два місяці нинішнього року. Ось і в інфекційну лікарню Херсона недавно госпіталізували жінку з менінгітом.

  Втім, у нас дають про себе знати і інші, також досить небезпечні, заразні недуги, пов'язані з ускладненнями після грипу та ГРВІ. Так, зараз щодня на Херсонщині фіксують і один-два випадки пневмонії.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий