» » Голопристанські школярі взяли участь у чемпіонату України з футзалу серед команд 2009 р.н.

Голопристанські школярі взяли участь у чемпіонату України з футзалу серед команд 2009 р.н.

Автор: Журналіст від 12-02-2018, 09:55
 
 
  З 5 по 8 лютого 2018 року в м.Кривий Ріг Дніпропетровської області в приміщенні спортивного комплексу "Локомотив" пройшли змагання Чемпіонату України з футзалу серед команд 2009 р.н. (U-9).
 
  В чемпіонаті взяли участь 19 команд, а саме: "Локомотив" м.Кривий Ріг,  ДЮСШ-25 "Legion" м.Київ , ФК "Відрадний" м.Київ ,  ЦСДЮМ "Олімп" м.Кривий Ріг  ,   ДЮСШ№4 м.Кривий Ріг  ,  ДЮСШ №1 "Кривбас-84"  м.Кривий Ріг ,  ФК "Гірник" м.Кривий Ріг  ,  ДЮСШ "Бердянськ"  Запорізька обл.  ,  ФК "Гопри" м.Гола Пристань Херсонська обл.,  ФСК "Іллічівець" м.Черноморськ Одеська обл.  ,  ДМФК "Вікторія" м.Одеса  ,  ДЮФК "Фортуна"  м.Христинівка Черкаська обл.  ,  ДЮСШ "Енергія-Інтер Футзал" м.Львів  ,   КДЮСШ №12  м.Харків ,  ДЮСШ "Вугледар" Донецька обл.  , ДЮСШ №2 "Чайка" м.Дніпро   ,  МФК  "Вінниця" - Autoria м.Вінниця  ,  Академія МФК "Ураган" м.Івано-Франківськ   ,  "Лідер"  м.Червоноград Львівська обл.
 
  Команди-учасниці були розподілені на шість груп по три команди в кожній і в одній з груп чотири.За регламентом змагань до наступного етапу проходили на пряму пеше і друге місце а також  4 кращі треті місця.
 
  До групи з командою ФК "Гопри" потрапили команди ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг і ДЮСШ "Енергія-Інтер Футзал" м.Львів .
 
  Першу гру голопристанська команда грала грала проти криворожан і здобула перемогу з рахунком 11-0.
 
  Друга гра видалась важкою. Суперником була львівська команда, яка вже має досвід виступу на таких змаганнях. Першими рахунок відкрили наші юнаки, але втримати перемогу не вдалося. Поразка з рахунком 1-4.
 
  Посівши в групі друге місце ми в суперники отримали команду ДЮСШ "Вугледар" Донецької області ,яка посіла в своїй групі перше місце, здобувши дві перемоги забивши 17 і пропустивши 1 м’яч. З цієї стадії ігри пішли за олімпійським принципом (програвша команда вибуває з боротьби за медалі). Гра також була важкою, але ми не поступалися за грою. Наші футболісти боролися до останнього. Суперник зміг використати свої моменти, а ми свої не змогли. Прикра поразка 1-4. Але ця поразка з розряду тих, що не жалкуєш, бо хлопці віддали всі сили на полі і на їх очах були сльози.
 
  В грі за 9 місце проти команди МФК "Вінниця" м.Вінниця дали змогу пограти тим юнакам, які мали менше ігрового часу на полі і поступилися теж з рахунком 1-4.
 
  В грі за 12 місце перемога над командою "Лідер" м.Червоноград Львівська обл. з рахунком 3-1.
 
  Перше місце, золоті медалі і звання чемпіона України здобула команда КДЮСШ №12 м.Харків, друге команда  ДЮСШ "Вугледар" Донецької області , третє команда ДЮФК "Фортуна" м.Христинівка Черкаська область, яка переграла команду ДЮСШ "Енергія-Інтер Футзал" м.Львів.

  Підводячи підсумки участі команди ФК "Гопри" на Чемпіонаті України можна сказати, що юні футболісти виступили достойно, поступившись команді, яка грала в фіналі і команді, яка грала за третє місце і давала бій в кожній грі. За весь турнір нашими юнаками було забито 17 м’ячів і пропущено 13.  Це перший досвід таких змагань, адже до м.Кривий Ріг з’їхались кращі команди з усієї України.
 
  Побажаємо успіху юним футболістам.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г. 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий