» » Голопристанські ЗМІ у спецпроекті Центру журналістських розслідувань (ВІДЕО)

Голопристанські ЗМІ у спецпроекті Центру журналістських розслідувань (ВІДЕО)

Автор: Журналіст від 9-02-2018, 11:41
 
   Не секрет, що чим далі від столиці, тим менше засобів масової інформації. А чим ближче до адмінмежі із окупованим Кримом - то гучніше голос російської пропаганди.

   У новому спецпроекті Центру журналістських розслідувань «На межі. Медіа півдня Херсонщини» розповідається, що дивляться, слухають та читають мешканці п’яти прикордонних з Кримом районів Херсонської області, які основні проблеми місцевої преси, хто є її власником та як вона виживає і розвивається.
 
   Проект розпочався із курортного міста Скадовська та його району, потім журналісти проекту побували у Чаплинці, Каланчаку, Генічеську та Новотроїцьку. Тепер дойшла черга до Голопристанщини. Якою побачили Голу Пристань та район журналісти проекту пропонуємо дізнатись із нижче наведеного матеріалу..
 
   "Голопристанський район - другий за площею район в Україні. На його території можна вмістити півтора Люксембургу, тут проживають близько 60 000 чоловік. Але в районі зареєстровано лише дві газети, і обидві в комунальній власності, тобто, підконтрольні місцевій владі. Єдиним альтернативним джерелом місцевих новин є сайт «Новини Голої Пристані».

   Всього ж на шість районів півдня Херсонщини немає жодної локальної телекомпанії і жодної радіостанції. Позбулося ліцензії і останнє в області дротове радіо, яке ще залишалося саме в Голій Пристані." -  пише журналіст проекту Анастасія Шевченко.
 
   Сюжет Анастасії Шевченко і Петра Коберника

 

 
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий