» » Голопристанські рятувальники зайняли друге місце у чемпіонаті області з футзалу серед команд ДСНС

Голопристанські рятувальники зайняли друге місце у чемпіонаті області з футзалу серед команд ДСНС

Автор: Журналіст від 5-02-2018, 10:57
 
 
  Спорт є невід’ємною частиною у житті людини. Він не обмежується лише одним фізичним вихованням, але й має місце загальнокультурного, педагогічного та естетичного виховання, а також виховує мужність та командний дух.
 
  1 лютого на базі Скадовської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з футзалу серед команд підрозділів ДСНС України у Херсонській області.У змаганнях взяли участь 10 підрозділів області. Команди були розподіленні на дві групи по п’ять команд. Найсильніші команди, які за результатами ігор в групах набрали найбільшу кількість очок, мали змогу зіграти у фінальній частині змагань.
 
  У напруженій боротьбі за перше місце зустрілися команди Голопристанського та Дніпровського райвідділів, де переможця змагань вдалося визначити тільки після серії післяматчевих пенальті. Отже, третє призове місце зайняла команда Суворовського району, друге - Голопристанського, а першість і Кубок вибороли Дніпровський район. Фіналісти змагань були нагородженні кубками та медалями. Також за результатами змагань, було визначено найкращого воротаря, яким виявився начальник караулу 8-ї ДПРЧ Байлим Іван.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий