» » До Голої Пристані приїздить Євген Літвінкович

До Голої Пристані приїздить Євген Літвінкович

Автор: Журналіст від 25-06-2016, 18:35
До Голої Пристані приїздить Євген Літвінкович


На ХІV Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості "Купальські зорі", що відбудеться у Голій Пристані 2-3 липня, завітає популярний в Україні та за її межами, співак родом з Білорусі, автор та виконавець, фіналіст шоу «Україна має талант 4» та супер-фіналіст шоу «Х-фактор 3» - Євген Літвінкович .

Про його успіх в Україні знає майже кожен. На кастингу шоу «Україна має талант» Євген виконав пісню Alyosha «Sweet People», з якою та представляла Україну на конкурсі «Євробачення 2010». Виступ мав шалений успіх серед глядачів. Одностайним рішенням суддів Євген потрапив до півфіналу шоу, де виступив у прямому ефірі з піснею Лоліти Мілявської «Фетиш». За рішенням журі Євген залишає шоу, проте отримує запрошення від одного з його членів Ігоря Кондратюка взяти участь в іншому, суто вокальному талант-шоу «Х-фактор». Проте, коли організаторами шоу «Україна має талант» було вирішено виділити ще одне місце у фіналі для учасника за вибором глядачів, його здобув Євген Літвінкович як лідер глядацького голосування. Конкурсною піснею цього разу було обрано пісню Діани Арбеніної «Катастрофически». За результатами фінального голосування Євген здобуває друге місце на шоу, але третє за рішенням суддів.

У жовтні 2012 року на екрани вийшов ефір кастингу третього сезону шоу «Ікс-Фактор», на якому співак виконав російську версію пісні Harel Skaat «Milim» під назвою «Слова», яка в майбутньому увійшла до дебютного альбому «Знаки зодиака». Жодного разу не потрапивши до номінації, у січні 2013 року Євген Літвінкович у суперфіналі шоу «Ікс-Фактор» посів друге місце, поступившись одеситці Аіді Ніколайчук.

Гола Пристань з нетерпінням чекає приїзду Євгена Літвінковича і самого фестивалю народної творчості "Купальські зорі" так, як з року в рік підвищується рівень організації проведення фестивалю, яскравішою і неповторною стає святкова програма, розширюється коло та географія учасників.

Гола Пристань щиро запрошує всіх бажаючих на святкування ХІV Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості "Купальські зорі".Юрій Миколайович
Новини Голої Пристані
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий