» » Голопристанські рятувальники провели рейд в м. Гола Пристань, де роз’яснювали правила пожежної безпеки

Голопристанські рятувальники провели рейд в м. Гола Пристань, де роз’яснювали правила пожежної безпеки

Автор: Журналіст від 26-01-2018, 10:56
  
  25 січня 2018 року рятувальники Голопристанського РВ ГУДСНС України у Херсонській області провели рейд в м. Гола Пристань, де роз’яснювали правила пожежної безпеки, розповідали як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, а також роздали тематичні пам’ятки та листівки щодо дотримання пожежної безпеки в побуті. 
 
  Фахівці Служби порятунку наводили приклади найбільш поширених причин виникнення пожеж у житловому секторі. Захаращені виходи, сміття, перевантаження електромережі, недотримання правил пожежної безпеки щодо влаштування та користування електричними приладами – ці, та багато інших недоліків часто призводять до загорянь у приватних будинках. 
 
  Така робота з населенням проводиться в усіх селах району, вона необхідна для того, аби роз’яснити громадянам вимоги правил пожежної безпеки за місцем проживання. Рятувальники докладають всіх можливих зусиль аби запобігти виникненню пожеж у домівках громадян та, насамперед, попередити травмування і загибель людей на них, і найефективніше це можливо зробити тільки шляхом проведення роз’яснювальної роботи.
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий