» » У Голій Пристані листоноша вкрала гроші

У Голій Пристані листоноша вкрала гроші

Автор: Журналіст від 12-01-2018, 16:30
 
 
  В херсонську дирекцію «Укрпошти» зателефонував пенсіонер з Голої Пристані та поділився своїми сумнівами: як так, всі сусіди отримали належну їм пенсію, але після цього пройшло вже два дні, а мені листоноша грошей так і не принесла. У Голу Пристань терміново відправили перевірку, і перевіряючі виявили, що у відомості хтось за отримання грошей від імені пенсіонера все ж розписався. Листоноша з цього приводу спершу всіляко заперечувала і заявляла, що про фальшивий підпис нічого не знає. Але потім зізналася, що 3400 гривень привласнила і витратила на свої потреби. Вкрадені гроші працівниця відділення зв'язку повернула, однак це її не врятувало ні від звільнення, ні від передачі матеріалів в поліцію для початку кримінального провадження.

  - Розраховувати на те, що вкрадеш у старих гроші і залишишся непокараним, для співробітників відділень зв'язку, щонайменше, наївно. Як-не-як, при дирекції «Укрпошти» працює ревізійна комісія, яка не тільки виїжджає для перевірки платіжних відомостей, а й при необхідності обходить пенсіонерів, щоб ті особисто підтвердили отримання своїх пенсій, - зазначив з цього приводу директор регіональної дирекції «Укрпошти» Юрій Горбенко .

  До слова, це вже далеко не перша спроба листонош "під шумок" урвати дещицю грошей, які їм не належать. В одному з сіл того ж Голопристанського району інша листоноша привласнила 11 тисяч гривень надбавки до пенсії, які повинна була віднести 14 місцевим жителям. Перевіряючим вона заявила: розраховувала на те, що люди про надбавку не дізнаються. Однак прорахувалася - з доступом до такої інформації у селян нині проблем немає. Тому, як і в попередньому випадку, викрадені гроші жінка повернула, та й робочого місця також позбулася.
 
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий