» » Голопристанські хлопчаки взяли участь у першості Херсона з футзалу серед команд юнаків 2009 року народження

Голопристанські хлопчаки взяли участь у першості Херсона з футзалу серед команд юнаків 2009 року народження

Автор: Журналіст від 9-01-2018, 14:26
 
 
  7 та 8 січня 2018 року в м.Херсон в приміщенні спортивного залу відбулись ігри Відкритого чемпіонату ДЮСШ "Херсон" з футболу серед команд юнаків 2009 р.н.
 
  В чемпіонаті взяли участь 8 команд: КДЮСШ "Освіта" ; СДЮШОР "Кристал" ; ДЮКФП-5 "Мастер-С" ; ДЮСШ "Херсон" ; ДЮСШ "Херсон-52" (всі команди з м.Херсона), "Енергія " м.Нова Каховка ; "Колос" смт.Чорнобаївка і ФК "Гопри" м.Гола Пристань.
 
  Команди-учасниці були розподілені на дві групи по  4 команди в кожній. Ігри в групах пройшли за коловою системою ( кожна команда зіграла між собою) і за результатами ігор в групі команди грали за місця з командами протилежної групи. Тобто команди, зайнявші перші місця в своїй групі грали за перше та друге, команди, зайнявші в групі другі місця - виборювали бронзу та четверте місце і.т.д.
 
  До групи "А" потрапили команди ФК "Гопри", КДЮСШ "Освіта" , СДЮШОР "Кристал" , ДЮКФП "Мастер-С".
 
  В перший день наші футболісти в першій грі грали проти ДЮКФП-5 і здобули перемогу 5-2. В другій грі суперником була команда СДЮШОР "Кристал", тут також наші юні футболісти здобули перемогу 11-2.
 
  На другий день змагань суперником була команда КДЮСШ "Освіта", яка також здобула дві перемоги, і в цій грі вирішувалось, хто займе перше місце в групі.  Першими рахунок відкрили херсонці, але незабаром голопристанці зрівняли рахунок. Перший тайм завершився 1-1. В другому таймі ми мали нагоди вийти вперед, але не зуміли скористатись нагодою, а ось суперник свої моменти використав, забивши м’яч з штрафного і забивши з пенальті. Отже 3-1 на користь "Освіти".
 
  В грі за 3 місце нашим суперником була команда Енергія м.Нова Каховка і гра йшла на зустрічних курсах з безліччю гольових моментів. Вперед виходили то одна то друга команда. Гра завершилась нічийним результатом 4-4. В серії пенальті більш вдалими були наші футболісти, які і завоювали бронзові нагороди.
 
  В грі за перше місце команда "Колос" була сильнішою за команду "Освіта" і перемогла з рахунком 3-0.
 
  Отже перше місце у команди "Колос" смт. Чорнобаївка,
  друге КДЮСШ "Освіта" м.Херсон  і
  третє ФК  "Гопри" м.Гола Пристань.
 
 
 
 

 
Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий