» » У Голій Пристані відбувся щорічний традиційний відкритий турнір з баскетболу «Новорічний Кубок 2017» серед дівчат

У Голій Пристані відбувся щорічний традиційний відкритий турнір з баскетболу «Новорічний Кубок 2017» серед дівчат

Автор: Журналіст від 30-12-2017, 10:58
 
 
  29 грудня 2017 року у Палаці Спорту м. Гола Пристань напередодні новорічних свят, відбувся щорічний традиційний відкритий турнір з баскетболу «Новорічний Кубок 2017» серед дівчат. 
 
  Баскетбольний турнір «Новорічний Кубок 2017» проводився за підтримки Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон» та батьківського комітету федерації, які надали призи, грамоти, нагороди переможцям змагань .
 
  До участі в турнірі запрошувались місцеві команди дівчат 2001 р.н. «Чемпіон», команда дівчат 2006-08 р.н. «Чемпіон», чоловіча та жіноча команди батьків.
 
  Турнір відкривали команди «Чемпіон 2006» та жіноча команда батьків (яка була складена з мам юних вихованців), а команда старших дівчат «Чемпіон 2001» екзаменувала чоловічу команду батьків.
 
  Треба відзначити, що всі зустрічі пройшли в запеклій боротьбі, незважаючи на підсумковий результат деяких ігор. 
 
  Незважаючи на рахунок та різницю у віці, дівчата обох команд демонстрували захоплюючий , швидкісний баскетбол, показали широкий арсенал технічних , тактичних навичок, красиві комбінації, влучність середніх та дальніх кидків у кошик.
 
  Звичайно, жіноча команда батьків дещо «допомагала» своїм маленьким «чемпіоннкам», але юні дівчата закономірно перемогли команду мам з рахунком 46:30 та здобули малий Новорічний Кубок .
 
  Великий Фінал турніру розіграли «Чемпіон 2001» та чоловіча команда батьків.
 
  Гра виявилася напруженою, нервовою, рівною у всіх баскетбольних аспектах. Але як не намагалися чоловіки створити опір старшим дівчатам, перемога та Новорічний Кубок за дівчатами з рахунком 62:19. Кращими гравцями турніру були визнані «Чемпіон 2006» Глущенко Олена, Шарай Анастасія, Сидоренко Олександра, «Чемпіон 2001» Зуйкова Дарья, Зоря Аліна, Міронова Світлана, жіноча команда батьків Глущенко Ольга, Сидоренко Катерина, Міщенко Інна, чоловіча команда батьків Година Володимир, Скакун Володимир, Шарай Микола. 
 
  Але насправді, в цьому турнірі не може бути переможців та переможених, так як цей турнір подарував новорічне свято баскетболу у м. Гола Пристань, всі учасники отримали чималий заряд позитивних емоцій напередодні новорічних свят, яких нам підчас не вистачає.
 
  Голопристанська міська федерація баскетболу «Чемпіон» висловлює щиру подяку батьківському комітету федерації за організацію та підготовку Новорічного Кубку та новорічні подарунки для учасників турніру.
 
 
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий