» » Перші кроки маленьких театралів Голої Пристані

Перші кроки маленьких театралів Голої Пристані

Автор: Журналіст від 26-12-2017, 09:32
 
 
  Напередодні Дня святого Миколая 17 грудня у Херсонській дитячій музичній школі №3 відбулося свято театрального мистецтва «Мій чарівний театр». 
 
  За запрошенням обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Херсонської обласної ради активну участь у заході взяв новостворений театральний колектив «Крила натхнення» Голопристанської дитячої школи мистецтв. Серед восьми театральних колективів області наші дітки презентували міні виставу «Вовк та семеро козенят на новий лад». 
 
  На високому рівні продемонстрували свої перші кроки в акторській майстерності вихованці відділу: козенятка Юлія Воронова, Максим Вєртіков, Віктор Литвиненко, Євгенія Мордань, Маргарита Чепок, Діана і Софія Кирилові та лисичка Діана Гарбаренко. Підтвердженням цього стали бурхливі оплески та гарний настрій глядачів. 
 
  А наприкінці заходу колектив ще й нагородили дипломом «За яскравий виступ на святі театрального мистецтва «Мій чарівний театр» до дня Святого Миколая та солодкими подарунками. 
 
  Допомагали у показі вистави працівники культури – Вікторія Ганжа (Мама Коза), Наталья Ярова (Вовчик) та Ольга Маврешко (звукорежисер). 
 
  Також величезну психологічну та фінансову підтримку надали батьки вихованців – родини Вєртікових, Кирилових, Мордань, Чепок, Рузієвих та Гарбаренків.
 
  Висловлюю щиру вдячність та низький уклін всім за оптимізм, підтримку та невичерпну любов до мистецтва!
 
 
 
 

 
 
 

Альона ЛИТВИНЕНКО,
начальник відділу культури, туризму та ЗМІ ВК, 
керівник театрального колективу «Крила натхнення» КЗ «ГДШМ»
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий