» » Сесію Голопристанської міської ради відвідали лідери учнівського самоврядування шкіл міста

Сесію Голопристанської міської ради відвідали лідери учнівського самоврядування шкіл міста

Автор: Журналіст від 5-12-2017, 11:02
 
 
  30 листопада в залі засідань Голопристанської міської ради відбулася 27-а сесія міської ради 7-го скликання, яку відвідали незвичні гості – лідери учнівського самоврядування шкіл міста. Під час проведення пленарного засідання школярі мали змогу ознайомитися із загальним порядком ведення сесії. 
 
  Захід став першим етапом Дня дитячого місцевого самоврядування, який було започатковано депутатом міської ради Юрієм Зеленіним минулого року, про що повідомляли "Новини Голої Пристані". Другий етап пройде безпосередньо у День місцевого самоврядування, 7 грудня, у приміщенні міської ради. Цього дня школярі будуть повністю залучені до процесу управління містом, у кожного керівника буде "стажист", який проведе з ним деякий час і буде допомагати йому у вирішенні проблем життєдіяльності міста.
 
  Залучення учнівської молоді до процесу місцевого самоврядування в першу чергу дозволить дітям розкрити свій потенціал, а їх креативне мислення зможе допомогти міській раді внести якісь інновації у процес управління містом.
 
 
 
 
 
 
 
 
Автор: Наталя Ярова
Фото автора

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий