» » У Голій Пристані оголошено проведення загальноміської акції «Нагодуй птаха»

У Голій Пристані оголошено проведення загальноміської акції «Нагодуй птаха»

Автор: Журналіст від 4-12-2017, 13:58
 
 
  Ось і настала зима і на вулиці стає дедалі прохолодніше. Люди почали тепліше одягатися, всі хочуть бути поближче до тепла. Скоро стане зовсім холодно і сніговою легкою ковдрою буде вкрито землю. Саме час подумати про неперелітних птахів, які залишаються у нас зимувати. 
  Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Найчастіше пернаті гинуть у сильні морози. Врятувати птахів від голодної смерті – просто: розвісити годівнички і не забувати поповнювати їх підходящим кормом.
  Саме таку ідею і запропонував депутат Голопристанської міської ради Юрій Зеленін. За його ініціативи у місті оголошено акцію «Нагодуй птаха» під час якої учні шкіл та вихованці дошкільних навчальних закладів міста будуть змагатися у виготовленні найкращої годівниці для птахів. Підведення підсумків акції відбудеться у святковий день 19 грудня – День Святого Миколая. У кожному навчальному закладі буде визначено переможця, який отримає святковий новорічний подарунок від організатора акції. 
 
  А 20 грудня у всіх навчальних закладах міста та у парку ці годівнички будуть розвішуватися учнями старших класів.
 
  Також Юрій Володимирович запрошує долучитись до його ініціативи спонсорів, які бажають поздоровити дітей зі святом та нагородити їх смачними новорічними подарунками.
 
 
Автор: Владислав Юрійович
Новини Голої Пристані

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий