» » У Голій Пристані організували та провели молодіжну ігротеку "ВІЛ/СНІД - не будь байдужим!"

У Голій Пристані організували та провели молодіжну ігротеку "ВІЛ/СНІД - не будь байдужим!"

Автор: Журналіст від 3-12-2017, 16:16
 
 
 
  ВІЛ – інфекція охопила всю земну кулю. Нею інфіковано понад 50 млн. людей;З них майже 5 млн. – діти віком до 15 років. Понад 3.2 млн. їхніх ровесників живуть із цим страшним вірусом. Кожні 5 хвилин ряди ВІЛ позитивних поповнюються 5 молодими людьми. А взагалі на планеті інфікуються ВІЛ 16 тисяч людей , середній вік яких 15 – 25 років. Кожна 5 (п»ята) народжена у світі дитина –ВІЛ-інфікована. 
 
  На лікування ВІЛ – позитивних людей, щоб зараження не перейшло у хворобу, в середньому потрібно 6 – 10 тисяч доларів на рік. Результат у випадку СНІДу один – СМЕРТЬ!. Поки що вакцини чи ефективних методів лікування СНІДу не існує. Єдиний захист – ПРОФІЛАКТИКА. А чи все ви знаєте про ВІЛ/СНІД, щоб уберегтися? 
 
  Напередодні ДНЯ БОРОТЬБИ З ВІЛ/СНІДом 30 листопада 2017 року БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга" ( Світлана Михолат ) спільно з районною бібліотекою ( методист Лілія Мошачкова) організували та провели молодіжну ігротеку ВІЛ/СНІД - не будь байдужим!" для учнівської молоді 9 -Б класу Голопристанської спеціалізованої школи.
 
  В ході командної роботи діти в ігровій формі удосконалювали свої знання з ВІЛ/СНІДу, дискутували " Як сказати - Ні негативним звичкам", готували послання майбутнім поколінням. Спільно обговорювали вправу " Кому з ВІЛ - інфікованих варто допомогти?" , а також за допомогою соціальних ролей визначали хто може стати успішним і як важливо прийняти правильні рішення. 
 
  Мені здається, що в районі недостатньо приділяється увага профілактичні роботі в цьому напрямку. Вона потребує більш широкого охоплення профілактичними навчальними програмами в першу чергу молодь, більш масштабного інформування населення про небезпеку інфікування, а також виховувати толерантне ставлення до тих, хто живе з ВІЛ!


Президент БО Фонд громади
міста Гола Пристань « Свята Ольга” Світлана Михолат
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий