» » Суд про скандальний хабар колишнього голови Голопристанської РДА в черговий раз перенесли

Суд про скандальний хабар колишнього голови Голопристанської РДА в черговий раз перенесли

Автор: Журналіст від 1-12-2017, 06:30
 
 
  Вчора в Херсонському міському суді мало відбутися засідання з розгляду скандальної справи про хабарі екс-голови Голопристанської РДА Олександра Богуненко і його спільника Сергія Головчина. Однак, перше засідання з допитом головного свідка, який проходить у справі, знову перенесли.
 
 Зазначимо, що майже рік це справа не розглядалася в силу того, що не було відповідної колегії суддів. Сьогодні ж на засідання прибули і сторона обвинувачення, і підсудні, і сторона захисту, однак воно не відбулося.
 
  Головний свідок, який проходить у справі про хабарі, Яна Теплова повідомила процесуального керівника про те, що запізниться на засідання на 30 хвилин, оскільки в цей день вона змушена перебувати за межами міста. Нею були пред'явлені відповідні проїзні документи. За словами обвинувачувача, суд також був повідомлений про затримку свідка ще в першій половині дня.
 
  Однак, прийшовши на засідання в призначений час, адвокат підсудних Лариса Жованнік відмовилася чекати свідка. Незважаючи на те, що колегія суддів, будучи повідомленою про затримку головного свідка, вирішила його дочекатися, адвокат покинула будівлю суду. Вона заявила, що у неї є інші справи, а чекати свідка - це нижче її гідності.
 
 
  Таким чином, підсудні, обвинувачені в скоєнні особливо тяжкого злочину, залишилися без адвоката, що само по собі робить проведення судового засідання неможливим, про що і заявила головуюча суддя Наталія Стамбула.
 
  "Я заздалегідь знала, що не зможу бути на засіданні в призначений час, тому відразу ж попередила процесуального керівника про це, у мене є поважна причина. Тому суд не відбувся виключно за неявку сторони захисту" - коментує ситуацію, що склалася Теплова.
 
  Однак, на думку свідка, яка і сама є адвокатом, все це більше продумана стратегія, ніж небажання чекати, тому як саме з допиту Теплової підуть конкретні докази про причетність до корупційної схеми не тільки підсудних Богуненко і Головчина, а й керівництва Херсонської ОДА 2015 р .
 
  Крім того, Яна Теплова заявила, що буде ініціювати залучення до процесу представників Генеральної прокуратури, які і здійснювали затримання і розслідування резонансної справи.
 
  Судове засідання перенесли на 1 лютого 2018 року на 14:00.
 
 
Джерело: visti.ks.ua
 
 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий