» » Хворих малюків Херсонщини рятують місцеві громади

Хворих малюків Херсонщини рятують місцеві громади

Автор: Журналіст від 2-12-2017, 10:00
 
 
Медики з обласної дитячої лікарні Херсона б'ють на сполох через дефіцит ліків для боротьби з рідкісною хворобою малюків - на ювенільний ревматоїдний артрит. Якщо з цим запаленням суглобів вчасно не впоратися, воно може привести до інвалідності, а в стаціонарі виникла нестача потрібних препаратів, оскільки держава профінансувала їх закупівлю лише частково. У батьків таких грошей теж не знайшлося, адже курс лікування коштує майже шістдесят тисяч гривень на місяць!

З проханням про термінову допомогу люди в білих халатах звернулися до місцевих громад - і їх почули. На лікування від ревматоїдного артриту шістьох малюків з Білозерського, Великоолександрівського, Голопристанського районів місцеві райради виділили з бюджетів шістсот тисяч гривень. Лікування ще п'ятьох маленьких херсонців профінансувала міськрада обласного центру. Головний лікар обласної дитячої лікарні Інна Холодняк розповіла «Голосу України», що всього від небезпечного артриту тут лікують шістнадцять дітей, але на інших засобів вже вистачить.

Хоча не факт, що просити місцеві громади про допомогу не знадобиться і в наступному році. Адже реальна потреба в препаратах для медзакладу на 2018-й становить майже 36000000 гривень, а фінансують цю статтю витрат заледве на десяту частину від необхідного.
 
 
Джерело: khersonline.net
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий