» » У Херсонському міському суді будуть розглядати справу щодо отримання хабара колишнім головою Голопристанської РДА

У Херсонському міському суді будуть розглядати справу щодо отримання хабара колишнім головою Голопристанської РДА

Автор: Журналіст від 8-11-2017, 06:30
 
 
  Депутата обласної ради Андрія Путілова викличуть до суду. Підставою для цього є відновлення процесу розгляду скандальної справи про хабарі екс-голови Голопристанської РДА Олександра Богуненко.
 
  Про це "ХВ" повідомив один зі свідків, що проходять по справі, який також отримав повістку.
 
  За словами співрозмовника видання, справу після численних затягувань, переносів і переводів в різні суди, знову почали розглядати в Херсонському міському суді. Засідання призначене на 30 листопада і на цей раз до розгляду залучають усіх свідків, яких ще 2 роки тому сторона обвинувачення налічувала близько трьох десятків.
 
  Зазначимо, що серед них є і голови Скадовської та Генічеської РДА, заступники голови обласної державної адміністрації (під час перебування Андрія Путилова - ред.) Ігор Шепелєв і Вадим Чабан, а також помічниця Путілова - Марина Чернишова.
 
  Нагадаємо, що підсудному Олександру Богуненко суд інкримінує ч.4 ст.368 КК України, що передбачає одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Спільникові Сергію Головчину окрім зазначеної статті також закидають ч.5 ст.27 КК України, яка передбачає сприяння скоєному злочину шляхом вказівок, порад, наданням засобів або усуненням перешкод.
 
 
 
Джерело: visti.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий