» » У Голій Пристані начальник територіального сервісного центру МВС продавав водійські права

У Голій Пристані начальник територіального сервісного центру МВС продавав водійські права

Автор: Журналіст від 17-10-2017, 15:32
 
 
  На Херсонщині розслідують справу про отримання хабара начальником територіального сервісного центру МВС № 6544 (місто Гола Пристань). Кримінальна справа перебуває на розгляді Херсонського міського суду.

  Територіальний сервісний центр МВС (далі - ТСЦ) - структура, яка займається прийомом іспитів на право водіння, видачею водійських посвідчень, реєстрацією і перереєстрацією автомобілів і т.д.
 
  18 серпня 2017 року начальник ТСЦ № 6544, голова екзаменаційної комісії Центру, займаючи посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, тобто будучи посадовою особою, з використанням свого службового становища, в службовому кабінеті через невстановленого в даний час посередника (співробітника ТСЦ № 6544) отримав від людини неправомірну вигоду в сумі 1500 гривень за видачу посвідчення водія категорії А, В, С без здачі останнім відповідних іспитів. Після цього хабародавцю було видано посвідчення водія категорії А, В, С.

  Надалі, 26 вересня 2017 року, начальник ТСЦ № 6544, голова екзаменаційної комісії Центру, діючи повторно, знаходячись біля адміністративної будівлі ТСЦ № 6544, зажадав від хабародавця неправомірну вигоду в сумі 1000 гривень за сприяння в отриманні ще однією людиною водійського посвідчення категорії С1 без здачі відповідних іспитів.

  Після цього, діючи повторно, 3 жовтня 2017 року, приблизно о 14:00, начальник ТСЦ № 6544, голова екзаменаційної комісії Центру, перебуваючи в адміністративній будівлі, через посередника (документознавець ТСЦ № 6544), отримав від цього ж хабародавця неправомірну вигоду в сумі 1000 гривень за отримання останнім посвідчення водія категорій С1 без здачі іспиту з управління транспортним засобом. Після чого людина отримала водійське посвідчення серії А, В, С, С1.

  В ході обшуку в адміністративній будівлі, який був проведений правоохоронцями в той же день, було вилучено грошові кошти в сумі 15,4 тисяч гривень і відеореєстратор. Частина грошей були складені навпіл, скріплені канцелярською скріпкою, з записками, в яких вказувалися анкетні дані людей і номери реєстрації документації.

  Під час обшуку начальник сервісного центру пояснював, що грошові кошти в сумах 6850 гривень і 1850 гривень, вилучені у нього - це його особисті кошти, якими він хотів розпорядитися за власними потребами. Також, він пояснив, що вилучені під час обшуку кошти в сумах 1450 гривень, 1000 гривень, 1200 гривень, 850 гривень, 1100 гривень і 1100 гривень (ті самі з записками), йому принесли підлеглі (співробітники ТСЦ № 6544), але хто, він сказати не може. Розмір вилучених грошових коштів, в тому числі з записками з анкетними даними осіб, значно перевищує розмір обов'язкових платежів, які необхідно внести за адміністративні послуги Центру. Тому є підстави вважати, що ці кошти, вилучені в підсобному приміщенні кабінету начальника, можливо, є неправомірною вигодою, яку останній отримував від зазначених в записках людей.

  Правоохоронці продовжують розслідування. Що цікаво, на своїй посаді начальник сервісного центру пропрацював близько півроку. Можна лише здогадуватися, скільки на дорогах Херсонщини водіїв, яким було лінь здавати іспити і яким було простіше заплатити за водійське посвідчення.
 
 
Джерело: fakti.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий