» » В Голій Пристані проведено навчальний семінар з питань протидії торгівлі людьми

В Голій Пристані проведено навчальний семінар з питань протидії торгівлі людьми

Автор: Журналіст від 12-10-2017, 15:36
 
 
  Вперше термін «біле рабство» - торгівля людьми появилась на початку ХХ століття, коли більшість держав тодішньої Європи підписали 1904 році в Парижі міжнародну угоду, спрямовану на боротьбу з цим явищем. В основному це стосувалося вивезенням жінок, з метою примусового використання в різних напрямках роботи. У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини.
 
  За даними ЮНІСЕФ понад 1,2 млн дітей щороку стають жертвами торгівлі людьми. Понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року (за оцінками МОМ). Сучасне рабство може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, віку, статі, освіти. Постраждалі живуть серед нас, але часом залишаються невидимими.
 
  Саме вчора за ініціативи БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга " ( Світлана Михолат ) у співпраці з управлінням соціального захисту населення та охорони здоров'я РДА (Вікторія Виверець) проведено навчальний семінар "Протидія торгівлі людьми – удосконалення взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та представників громадянського суспільства ”.
 
  В навчальному семінарі взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, члени Громадської ради при РДА, керівники інших служб та закладів району ( 17 осіб ).
 
  Під час навчання розглядалися питання причин та наслідків торгівлі людьми, визначення шляхів втягнення в тенета "білого рабства". Одним із важливих блоків навчання стало обговорення можливостей державних та НГО в напрямку допомоги та підтримки потерпілих від торгівлі людьми, налагодження взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства щодо протидії торгівлі людьми на рівні району. 
 
  Учасники з цікавістю дискутували по даній темі, розглядали практичні питання, реальні історії, ознайомилися з тими громадськими організаціями, які реально допомагають постраждалим від торгівлі людьми, надають медичну, психологічну та юридичну допомогу.
 
  По закінченню семінару кожен наголосив на важливості якісної співпраці між суб'єктами та необхідності бути обачними і розуміти, що примарні пропозиції- це ризик в першу чергу для життя ! Спільно було прийнято рішенення на робочих місцях провести тематичну інформаційну компанію, поінформувати колег, близьких, дітей та поширити інформаційні листівки " Кожен постраждалий має право на допомогу ” , ” Знай, розумій, дій ” які надали ХОЦ " Успішна жінка " ( Анжела Литвиненко ).
 
 
 

 
 
За матеріалами публікації Світлани Михолат у мережі Фейсбук

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий