» » В Голій Пристані відбулись чергові ігри першості району з футболу

В Голій Пристані відбулись чергові ігри першості району з футболу

Автор: Журналіст від 9-10-2017, 14:18

8 жовтня 2017 року відбулись чергові ігри першості Голопристанського району з футболу.

Центральна зустріч проходила в м.Гола Пристань на місцевому стадіоні "Дніпровець", де зустрічались лідери чемпіонату ФК "Гопри" і ФК "Чулаківка".

Гра розпочалась з атак голопристанських футболістів, які створили декілька небезпечних моментів, але на завершальній стадії забракло майстерності. Друга половина першого тайму пройшла в рівній боротьбі і завершилась нічийним результатом 0-0.Все цікаве розпочалося в другому таймі. Спочатку чудова атака голопристанців завершилась взяттям воріт суперника. 1-0 на користь ФК "Гопри". Футболісти Чулаківки не заставили чекати і зрівняли рахунок. Невдовзі їм вдалось подвоїти результат. Ведучи в рахунку 2-1 був призначений пенальті в ворота голопристанської команди, який відбив воротар ФК "Гопри" Загоруйко Артем.

Цей епізод став переломним в грі. Голопристанцям вдалось не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу на останніх хвилинах.  Остаточний рахунок зустрічі 3-2 на користь ФК "Гопри".