» » Голопристанські хлопчаки виграли відкритий чемпіонат Херсону з футболу серед школярів 2007 року народження

Голопристанські хлопчаки виграли відкритий чемпіонат Херсону з футболу серед школярів 2007 року народження

Автор: Журналіст від 4-10-2017, 14:35
 
 
   30 вересня та 01 жовтня 2017 року в м.Херсоні відбувся Відкритий чемпіонат м.Херсону з футболу серед команд юнаків 2007 року народження.
 
  В чемпіонаті взяли участь команди: ДЮСШ "Херсон", ДЮСШ № 3 "Херсон-47" м.Херсон, ФК "Динамо" смт. Дар’ївка, ФК "Олешшя" м.Олешки, ФК "Гопри" м.Гола Пристань.
 
  Команди-учасниці були розподілені на дві групи. Ігри в групах пройшли за коловою системою. Команди-переможці в групах, виборювали 1 місце, команди, які посіли другі місця, боролися за срібні нагороди турніру.
 
  Команда ФК "Гопри" в суперники отримали ДЮСШ "Херсон-1" і ФК "Олешшя" . В обох зустрічах наші юні футболісти  здобули впевнені перемоги. В грі за перше місце і головні нагороди зійшлися команди ФК "Гопри" і ФК "Динамо". Гра пройшла в напруженій боротьбі і завершилась перемогою ФК "Гопри" з рахунком 1-0. Єдиний гол, який приніс золоті медалі, забив Гальченко Артем.
 
  Отже, 1 місце ФК "Гопри", друге ФК "Динамо" і в боротьбі за бронзові нагороди зійшлися команди ДЮСШ "Херсон-1" і ДЮСШ "Херсон-2". Переможець виявився в серії післяматчевих пенальті. Краще пробили гравці ДЮСШ "Херсон-2". Команди-призери і команда-переможець нагороджені кубками і медалями.
 
 
 
 
Джерело:  gopri-sport.ucoz.ua

 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий