» » Гола Пристань запрошує на святкування Дня міста

Гола Пристань запрошує на святкування Дня міста

Автор: Журналіст від 27-09-2017, 14:47
 
 
  30 вересня Гола Пристань буде святкувати 308-у річницю із дати свого заснування. Свято розпочнеться о 07-00 ранку зі святкового богослужіння за процвітання міста і закінчиться о 23-00 свтяковим феєрверком. В рамках святкування відбудеться коцерт зірок української естради, концертно-поздоровча програма дитячої школи мистецтв, розважальна програма для дітей "Країна дитинства", шоу мильних бульбашок.
 
  Також будуть проводитися спортивні змагання із різних видів спорту, ярмарки-виставки, відбудеться ексклюзивне шоу барабанщиків.
 
  В цьому році за ініціативою депутата міської ради Юрія Зеленіна відбудеться І Дитячий фестиваль рибальства "Карасик", у якому зареєструвалося та візьме участь 73 дитини від 4 до 16 років, серед них навіть 9 маленьких рибачок. У вправності із ловлі риби будуть змагатися не тільки діти із Голої Пристан, а й із навколишніх сіл, Херсона, Олешок і навіть Нової Каховки.
 
  В рамках фестивалю в місті проходитиь конкурс дитячого малюнку на тему "Рибалка". До оргкомітету надійшло 107 робіт від учнів шкіл та дитячих садочків міста, а з найкращими роботами можна буде ознайомитися під час святкування Дня міста. Роботи найкращих юних художників будуть розміщені на набережній міста з 10-00 до 15-00 години.  
 
 
Автор: Владислав Юрійович
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий