» » У Голій Пристані відбудеться дитячий фестиваль рибальства "Карасик"

У Голій Пристані відбудеться дитячий фестиваль рибальства "Карасик"

Автор: Журналіст від 11-09-2017, 16:42
 
 
  30 вересня місто Гола Пристань буде відзначати 308 річницю із дати свого заснування. Програма святкування ще поки знаходиться у стані формування і ще не оприлюднювалася, але редакція сайту "Новини Голої Пристані" може поділитися приємною новиною.
 
  У цьому році для мешканців і гостей свята за ініціативи депутата Голопристанської міської ради Юрія Зеленіна буде проводитися І Дитячий фестиваль рибальства "Карасик". Учасниками фестивалю можуть стати юні риболови віком від 4 до 16 років. Вже зараз розпочалася реєстрація учасників, які будуть змагатися у двох вікових категоріях: від 4 до 10 років та від 11 до 16 років. 
 
  Також у рамках І Дитячого фестивалюрибальства "Карасик" серед школярів проводиться конкурс дитячого малюнка на тему "Рибалка". Авторів найцікавіших робіт чекають подарунки. 
 
 Попередня реєстрація учасників обов'язкова, вона проходить за телефонами: (066) 817-67-42 та (097) 15-38-928 (Катерина).
 
  Змагання будуть проходити на набережній міста 30 вересня з 08-00 до 11-00 ранку. На переможців фестивалю чекають подарунки від генерального спонсора фестивалю депутата Голопристанської міської ради Юрія Зеленіна, голови Голопристанської районної громадської організації Українського товариства мисливців та рибалок Юрія Жигалова, депутата Голопристанської міської ради Андрія Бездворного, який виступить спонсором конкурсу дитячого малюнку на тему "Рибалка" та Магазину "Трофейний улов", який забезпечує учасників фестивалю прикормкою та живою наживкою.
 
  Як нам повідомив ініціатор та генеральний спонсор фестивалю, депутат міської ради Юрій Зеленін, метою проведення цього фестивалю є залучення наших дітей до активного відпочинку та отримання маси позитивних емоцій. Якщо І-й Дитячий фестиваль рибальства пройде на належному рівні, то можна буде проводити його і в подальшому. Юрій Володимирович сподівається, що склад учасників буде чималеньким і учасники фестивалю та їх батьки отримають задоволення від участі у ньому.
 
 Якщо є підприємці міста, які бажають також стати спонсорами фестивалю, вони можуть зв'язатися з організаторами за телефонами: (066) 817-67-42 та (097) 15-38-928 (Катерина).
 

 
  Всіх бажаючих юних риболовів та їх батьків запрошують на фестиваль!
 
  Шановні голопристанці! Телефонуйте, реєструйте своїх юних риболовів, беріть участь!!!
 
 

 
 
Владислав Юрійович
  
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий