» » Сьогодні у Голій Пристані відбулося відкриття філії ТОВ «Швейна фабрика «ВіД»

Сьогодні у Голій Пристані відбулося відкриття філії ТОВ «Швейна фабрика «ВіД»

Автор: Журналіст від 7-08-2017, 16:24
 
 
  7 серпня відбулося відкриття Голопристанської філії ТОВ «Швейна фабрика «ВіД».

  На захід завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Андрієм Балонєм.

  Також були присутні керівництво міста Гола Пристань, народні депутати, голови районних державних адміністрацій, дирекція ТОВ «Швейна фабрика «ВІД», мешканці міста, представники ЗМІ.

  Очільник області зазначив, що наразі на цьому підприємстві існує 62 робочих місця. Надалі розвиток Голопристанської філії передбачає створення понад 100 нових робочих місць, обладнаних найсучаснішим устаткуванням.

  «Це результат інвестиційного клімату у нашій області. Є інвестор, який готовий працювати та влада, яка це супроводжує», - зауважив Андрій Гордєєв.
 
  Загальна площа приміщення - 1022,5 кв.м. Сума вкладених коштів на ремонтні роботи та підготовку виробництва склали 400 тис.грн.
Керівництвом фабрики вже проведено роботу з міським та районним центром зайнятості для підбору кваліфікованого персоналу. Перші 30 осіб пройшли стажування на головному підприємстві у м. Херсон.

  На відкриття завітав і народний депутат Сергій Рудик, який зазначив, що дуже важливо в наш час підтримувати підприємців, які вкладають гроші в Україну та українське. Ті, хто до цього має відношення, роблять величезну справу.

  Міський голова Олександр Бабич зазначив: «Стало вже доброю традицією кожного місяця відкривати нове підприємство. Я хотів би акцентувати увагу на співпраці органів місцевого самоврядування з виконавчою гілкою влади. Переконаний, що саме в такій кооперації повинна розбудовуватися країна і вирішуватися ті проблеми, які у нас виникають».
 
 
 
   Генеральний директор компанії ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» Володимир Дармороз подякував голові Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Гордєєву. Він зазначив, що відкриття філіалу – ідея очільника Херсонської області.

  Урочиста частина завершилася перерізанням червоної стрічки розкрійними ножицями. Далі всіх запросили у приміщення ТОВ «Швейна фабрика «ВІД» для ознайомленням з новоствореною швейною філією. Були презентовані розкрійний, вишивальний, швейний цехи.
  
 
 

  
 
 
 
 
 

 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
 

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Чоловік дружини

  • 7 серпня 2017 16:45
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Вітаю. smile