» » У Голій Пристані зловили і посадили «веломаньяка»

У Голій Пристані зловили і посадили «веломаньяка»

Автор: Журналіст від 25-07-2017, 10:49
 
 
 Навесні та на початку літа по Голій Пристані прокотилася серія дуже схожих крадіжок, причому злодій «надавав перевагу» велосипедам.

  Першого «залізного коня» він вкрав з території Голопристанського стадіону 2 квітня. Другий - з двору приватного будинку 14 травня. Третій - пізно увечері 27 травня з підсобного приміщення. Два велосипеда вкрав з приватних будинків, просто заходив у двір і «виводив» здобич серед білого дня. Так забрав велосипед 28 травня приблизно о 13.00 годині, 1 червня - в 14.00 год. І три «коня» прихопив біля магазинів: 8 червня по вул. Першого Травня, біля магазину «Чайка» і магазину "Сільпо-Гопри", а 19 червня - на тій же вулиці біля магазину «АТБ».

  Однак, слід сказати, що чоловік брав і інші речі, мабуть «засмучувався», що велосипеда не знайшлося. Так, з одного приватного будинку, 26 квітня забрав пилосос, мультиварку, електропилку і поливний електронасос. З іншого, 11 травня, виніс планшет і 700 гривень. І робив все це виключно в обідній час.

  Також, 26 травня, через незачинене вікно автомобіля, що стояв біля магазину «Ферма», забрав мобільний телефон. В цей же день в іншому автомобілі - витягнув зварювальний апарат. І аналогічно вкрав з машини ще одну мобілку 11 червня.

  Затримали «серійника» 26 червня. Ним виявився раніше судимий уродженець Сєвєродонецька Луганської області. Останній раз був засуджений в грудні 2013 року Голопристанським районним судом за аналогічні крадіжки. Отримав він тоді чотири роки і один місяць позбавлення волі, але за хорошу поведінку звільнений 28 грудня минулого року умовно-достроково. Виходить, що почав «грішити», не дочекавшись навіть кінця того терміну.

  В судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав повністю і щиро розкаявся. Проте, суд прийшов до висновку, що залишати його на свободі - небезпечно. І засудив його 18 липня до трьох років позбавлення волі за нові крадіжки, а також додав до терміну не відбуте покарання за колишні злочини. У підсумку «веломаньяк» отримав 4 роки і 2 місяці ізоляції від суспільства.
 
 
Джерело: vgoru.org
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий