» » П'ятеро нелюдів, які рік тому по-звірячому вбили хлопця у Залізному Порту, досі не засуджені

П'ятеро нелюдів, які рік тому по-звірячому вбили хлопця у Залізному Порту, досі не засуджені

Автор: Журналіст від 25-07-2017, 06:30
 
 
  Незважаючи на те, що трагедія сталася 13 серпня 2016 року, винні досі не покарані. Йде елементарне затягування судового процесу. Справа вже розглядається в Білозерському районному суді, хоч Залізний Порт територіально відноситься до Голопристанському району.

  На самому початку виникли складнощі з тим, що нібито місцева прокуратура неправильно склала обвинувальний акт. Однокурсники Павла Сушенцова і їх батьки замінили громадського адвоката на приватного, подали апеляцію і домоглися, щоб суд прийняв папери до розгляду і був продовжений термін утримання обвинувачених під вартою. Зараз судові засідання тривають, опитані свідки, але п'ятеро затриманих постійно змінюють захисників, яким потрібен час для ознайомлення зі справою.

  Друзі, у що б то не стало, хочуть добитися покарання винних у вбивстві, доставляють свідків і адвоката на кожне судове засідання. Також підтримують бабусю Павла, яка виростила його одна.

  Нагадаємо, що майже рік тому, рано вранці група молодих людей з Херсона відпочивала на пляжі елітного нічного клубу в курортному Залізному Порту. Вони скористалися шезлонгами, які належали розважальному закладу. Охоронець клубу «Стамбул» заборонив відпочинок на шезлонгу, коли почув протест, покликав ще чотирьох колег. Разом вони почали бити 25-річного хлопця. Дівчата намагалися їх зупинити, але марно. Через отримані травми хлопець помер на місці. Всі п'ятеро були затримані, але через рік вирок їм не винесено. Друзі покійного стверджують, що йде навмисне затягування процесу.
 
 
Джерело: pivdenukraine.com.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий