» » В Голій Пристані розглядалися питання протидії торгівлі людьми

В Голій Пристані розглядалися питання протидії торгівлі людьми

Автор: Журналіст від 21-07-2017, 14:27
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Світлана Михолат цього року в Голопристанському районі неодноразово розглядалися питання протидії торгівлі людьми. Завдяки ХОЦ "Успішна жінка" було проведено ряд " круглих столів", тренінгів.
 
  Як результат - в районі затверджені заходи в даному напрямку та налагоджується взаємодія із суб'єктами , які безпосередньо працюють над виявленням та наданням необхідних послуг постраждалим. 20 липня ХОЦ "Успішна жінка" в партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга " ( Світлана Михолат ) організований тренінг в рамках проекту "Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Херсонській області", що реалізується за технічної підтримки Міжнародної організації міграції . учасниками тренінгу були представники управління соціального захисту району та міста, освіти, медицини,служби в справах дітей міської ради, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, центру безоплатної правової допомоги, районного відділу пробації.
 
  Цього разу більше уваги зверталося на набуття практичних навиків виявлення факту - торгівля людьми, під час розляду різних історій та ситуацій, учасники/ці мали можливість апробувати модель взаємодії з організації надання послуг жертвам ТЛ з набуттям їх статусу. Зворотній зв'язок підтвердив необхідність продовження роботи в цьому напрямку, адже завдяки таким практичним навчанням починаєш розуміти свою роль в даному процесі та актуальність даної проблеми. Також Світлана Михолат подякувала місьрайонному центру зайнятості (директор Ірина Зленко) за сприяння в організації тренінгу.
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий