» » Делегація із Голопристанського району в рамках робочого візиту відвідала Чаплинський район

Делегація із Голопристанського району в рамках робочого візиту відвідала Чаплинський район

Автор: Журналіст від 21-07-2017, 10:21
 
 
  19 липня 2017 року, у рамках районної програми "Сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-20 роки”, делегація Голопристанського району відвідала Чаплинський район з навчальним візитом.

  У складі делегації були керівник апарату районної державної адміністрації Віктор Реутенко, голова районної ради Віталій Соловйов, голова міської ради Олександр Бабич, сільські голови, керівники та члени місцевих громадських організацій, представники депутатських корпусів - районного, міського та сільських, працівники районної державної адміністрації, а також громадські активісти.

  Мета поїздки — обмін досвідом щодо активної співпраці в напрямку написання проектів та залучення міжнародних грантів.

  В ході візиту учасники делегації відвідали Чаплинську районну державну адміністрацію, де познайомилися з роботою районного ресурсного центру громад, а також з роботою Управління соціального захисту населення та охорони здоров'я Чаплинської районної державної адміністрації та громадської організації "Чаплинський районний осередок ліги соціальних працівників України", який очолює Олена Ращупкіна.
 
  Обмірковували нову, цікаву та важливу інформацію члени делегації вже на шляху до Григорівської сільської ради Присиваського ОТГ. Хлібом-сіллю зустрічав прибулих голова громади Сергій Кліщевський.
 
  За "круглим столом" з Сергієм Олександровичем та працівниками виконавчого комітету сільради було обговорено питання розвитку місцевих громад та залучення закордонних інвестицій. З 2013 року громада розпочала активну співпрацю з проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. За цей час було реалізовано 5 проектів, в тому числі 2 з економічним компонентом. Так, в ФАПі села Григорівка проведено капітальний ремонт системи опалення із встановленням котла на біомасі та покращено систему водопостачання, а саме, проведено реконструкцію артезіанської свердловини та ін.
 
  В ході візиту гості ознайомились із досягненнями в напрямку розвитку об'єктів місцевої інфраструктури за рахунок отримання міжнародних грантів.

  Голова громади зізнався, що хоч і є значні досягнення, але основною проблемою залишається відсутність кваліфікованих кадрів для написання даних проектів.

  На завершення візиту делегація відвідала знамените Лемурійське озеро, яке до речі є інвестиційним ресурсом громади.
 
  Підводячи підсумки навчального візиту слід відзначити, що така форма навчання дає можливість перейняти досвід інших районів області в процесі децентралізації, вивчити їхню практику в залученні міжнародних грантів для розвитку громад.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий