» » У Голій Пристані нагородили кращих державних службовців

У Голій Пристані нагородили кращих державних службовців

Автор: Журналіст від 26-06-2017, 16:08
  
  
  Традиційно щороку у березні – квітні в Голопристанській районній державній адміністрації проходить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

  Конкурс має на меті зростання професіоналізму, відкритості, підвищення авторитету державної служби шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

  Так у цьому році у конкурсі взяли участь сім найбільш професійно підготовлених державних службовців. Вони успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.
 
  З них у номінації "Кращий керівник” прийняли участь 2 державних службовця, один переможець – Сипко Вікторія Анатоліївна, начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Голопристанської районної державної адміністрації; у номінації "Кращий спеціаліст” - 5 державних службовців, з них — 3 переможця - Венгер Юлія Андріївна, провідний спеціаліст сектору контролю апарату Голопристанської районної державної адміністрації, Дяченко Олена Анатоліївна, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров'я Голопристанської районної державної адміністрації, Усеінова Левіза Джевжетівна, головний спеціаліст сектора опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я Голопристанської районної державної адміністрації. До речі, вона стала лауреатом ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у номінації "Кращий спеціаліст” та отримала Подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації.
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий