» » В Голій Пристані відбулися ігри сьомого туру першості району з футболу

В Голій Пристані відбулися ігри сьомого туру першості району з футболу

Автор: Владислав Юрьевич від 13-06-2017, 13:21

11 червня 2017 року в м. Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулася гра сьомого туру першості Голопристанського району з футболу сезону 2017 року між командами ФК "Гопри" м.Гола Пристань і ФК "Новомиколаївка" с.Новомиколаївка Скадовського району.

Гра розпочалася з атак команди с.Новомиколаївки, які більше володіли м’ячем. Діючи другим номером, голопристанці вдало оборонялися і контратакували. Одна з таких атак завершилась взяттям воріт. 1-0 на користь ФК "Гопри". Новомиколаївці намагалися зрівняти рахунок і, допустивши помилку в атаці, знов пропустили м’яч у свої ворота, 2-0 на користь ФК "Гопри". Після цього у новомиколаївських футболістів була стовідсоткова нагода відзначитись, але гравець не влучив у порожні ворота з метра до воріт. Потім була ще стовідсоткова нагода відзначитись у воротах голопристанської команди, але м’яч не йшов у ворота.

Зате голопристанці ще двічі до перерви відзначились. З рахунком 4-0 команди пішли відпочивати. Після перерви команда Новомиколаївки намагалася додати в атаці і їм вдалося забити одного м’яча, на що голопристанці відповіли двічі. Отже, рахунок зустрічі 6-1 на користь ФК "Гопри".

7) ФК "Гладківка" - 0.

Пропущена гра першого туру між командами ФК "Гопри" і ФК "Гейзер" відбудеться 18 червня 2017 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" о 10.00 годині.