» » В Голій Пристані відбулися ігри сьомого туру першості району з футболу

В Голій Пристані відбулися ігри сьомого туру першості району з футболу

Автор: Журналіст від 13-06-2017, 13:21
 
 
   11 червня 2017 року в м. Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулася гра сьомого туру першості Голопристанського району з футболу сезону 2017 року між командами ФК "Гопри" м.Гола Пристань і ФК "Новомиколаївка" с.Новомиколаївка Скадовського району.
 
  Гра розпочалася з атак команди с.Новомиколаївки, які більше володіли м’ячем. Діючи другим номером, голопристанці вдало оборонялися і контратакували. Одна з таких атак завершилась взяттям воріт. 1-0 на користь ФК "Гопри". Новомиколаївці намагалися зрівняти рахунок і, допустивши помилку в атаці, знов пропустили м’яч у свої ворота, 2-0 на користь ФК "Гопри". Після цього у новомиколаївських футболістів була стовідсоткова нагода відзначитись, але гравець не влучив у порожні ворота з метра до воріт. Потім була ще стовідсоткова нагода відзначитись у воротах голопристанської команди, але м’яч не йшов у ворота.
 
  Зате голопристанці ще двічі до перерви відзначились. З рахунком 4-0 команди пішли відпочивати. Після перерви команда Новомиколаївки намагалася додати в атаці і їм вдалося забити одного м’яча, на що голопристанці відповіли двічі. Отже, рахунок зустрічі 6-1 на користь ФК "Гопри".

  Результати ігор:
"Гладківка" - "Олексіївка" 3-5 ;
"Бехтери" - "Чулаківка" 0-1,  юнаки 2-3 ;
"Гейзер" - "Солдатське" 1-0 юнаки 8-0.
 
  Турнірна таблиця:
1) ФК "Чулаківка" - 21;  
2)  ФК "Бехтери" - 14 ;  
3) ФК "Гопри" - 13 ;
4) ФК "Новомиколаївка" - 13 ;
4) ФК "Гейзер" -  9;    
5) ФК "Солдатське" - 6 ;  
6) ФК "Олексіївка" - 3 ;
7) ФК "Гладківка" - 0.
 
  Пропущена гра першого туру між командами ФК "Гопри" і ФК "Гейзер" відбудеться 18 червня 2017 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" о 10.00 годині.
 
 
За матеріалами публікації голови
міської федерації футболу "Гопри" Бурковського О.Г.

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий