» » Голопристанські рятувальники радять відпочивати з розумом

Голопристанські рятувальники радять відпочивати з розумом

Автор: Журналіст від 5-06-2017, 11:23
 
З початком купального сезону та за спекотної погоди люди масово вирушають на відпочинок до водойм. І досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків. Факти загибелі переважно мають місце в необладнаних для купання місцях при порушенні правил поведінки на воді і в стані алкогольного сп’яніння.
 
З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах, 2 червня рятувальники Голопристанського райвідділу ГУДСНС у Херсонській області провели рейд на річці Конка. На щастя, трагічних випадків на воді в районі цього року не траплялося, проте рятувальники не втрачають пильності й постійно проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення.
 
Під час бесід з відпочиваючими рятувальники застерегли громадян, що не варто перегріватись на сонці, оскільки висока температура негативно впливає на організм. Також працівники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ. Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.
 
Під час профілактичного рейду рятувальники роздали відпочиваючим інформаційні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні життя потопаючим.
 
 
ГУ ДСНС України у Херсонській області
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий